Taras przy basenie Realizacja tarasu na desce Twinson O-Terrace

Wyjątkowe realizacje wymagają wyjątkowych rozwiązań –

innowacyjnych, w pełni bezpiecznych i na tyle wszechstronnych, by sprostać różnorodnym czynnikom. Do wykonania tej realizacji wykorzystano deskę tarasową Twinson O-Terrace, która spełnia wszystkie te wymagania i znacznie więcej – poza funkcjonalnością, zachwyca bowiem także wyjątkowym wzornictwem.

Głównym punktem realizacji był basen, wokół którego wykonano zabudowę, płynnie przechodzącą taras właśnie z deski kompozytowej Twinson O-Terrace. Warto zwrócić uwagę na brak wkrętów – ten model nie wymaga bowiem przewiercania wkrętami, co pozwala na uzyskanie wyjątkowo estetycznej, jednolitej powierzchni. Ważną cechą deski kompozytowej Twinson O-Terrace jest także jej antypoślizgowość, która znacznie poprawia komfort i bezpieczeństwo w obrębie strefy basenowej.  

 

W przypadku tej realizacji deskę kompozytową Twinson O-Terrace wykorzystano także do zabudowy patio i strefy wypoczynku, tworząc spójną i konsekwentną całość. Dzięki innowacyjnej technologii i połączeniu dwóch materiałów (50% PVC i 50% miału drzewnego), deska jest wyjątkowo trwała, odporna na zabrudzenia i uszkodzenia, a także nie wymaga żadnej pielęgnacji i konserwacji.

 

Nie bez znaczenia jest także fakt, że tarasy wykonane z tej deski tarasowej nie nagrzewają się w upalne dni, w chłodne zaś dają przyjemne uczucie ciepła. Powyższa realizacja wykonana została z deski w neutralnym, zgaszonym odcieniu precyzyjnie dopasowanym do otoczenia – deska tarasowa Twinson O-Terrace dostępna jest w ośmiu, ciepłych kolorach do wyboru.

Profesjonalny montaż
Profesjonalny montaż
Usługi montażu na terenie całej Polski

Jesteś zainteresowany naszymi produktami?
Skontaktuj się z nami.

ikona telefon 514 911 658