Dobra elewacja to podstawa –

 

chroni budynek przed niszczeniem, redukuje koszty ogrzewania, zabezpiecza przed zawilgoceniem i oferuje wyjątkowo eleganckie wykończenie domu. Nic więc dziwnego, że do ich wykonania coraz częściej wykorzystuje się naturalne drewno -niepowtarzany wygląd, szlachetna estetyka i wyjątkowe właściwości – to bowiem tylko kilka cech, jakimi charakteryzują się drewniane elewacje.

 

Jest ich jednak znacznie więcej –

 

doskonale podkreślają bryłę budynku, świetnie komponują się betonem, szkłem i metalem, a przy tym pozwalają uzyskać dokładnie taki efekt, jakiego oczekujesz.

 

Są także wyjątkowo praktyczne –

 

dzięki właściwościom termoizolacyjnym zapobiegają przed nadmiernym nagrzewaniem się i utratą ciepła, łatwiej utrzymać je w czystości, są także odporne na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych oraz zniszczenia biologiczne.

 

W naszej firmie doskonale wiemy, jak wielki potencjał kryją w sobie dobrze wykonane elewacje drewniane, dlatego wykorzystujemy wyłącznie wyselekcjonowane deski szalunkowe sprawdzonych producentów. Spersonalizowany projekt, specjalistyczny montaż i wysokiej jakości surowce, to gwarancja niezawodności i trwałości na lata.

Profesjonalny montaż
Profesjonalny montaż
Usługi montażu na terenie całej Polski

Jesteś zainteresowany naszymi produktami?
Skontaktuj się z nami.

ikona telefon 514 911 658