W naszej firmie wierzmy, że to taras jest sercem ogrodu,

dlatego od lat dokładamy wszelkich starań, by tworzone przez nas realizacje wyróżniały się wyglądem i funkcjonalnością.

Doświadczenie, kompleksowość i indywidualne podejście do każdego projektu sprawiają, że nasza marka cieszy się niesłabnącym uznaniem – zarówno klientów indywidualnych, jak i deweloperów budowlanych. Współpracowaliśmy przy wielu dużych inwestycjach, na terenie całej Polski – w naszym portfolio znajduje się wiele różnorodnych realizacji.

Dlaczego my?

 

Ponieważ do naszych realizacji podchodzimy kompleksowo – specjalizujemy się w dostawach i montażu systemów zabudowy tarasów, oferując wysokogatunkowe produkty, których jakość potwierdzona jest certyfikatami. Zapewniamy konkurencyjne ceny, konsultacje techniczne na miejscu budowy oraz korzystne warunki serwisowania gwarancyjnego i pogwarancyjnego – dlatego mogą być Państwo pewni, że wszystkie realizacje wykonane są zgodnie ze sztuką i wszelkimi normami.

 

Bezpieczeństwo –

dokładamy wszelkich starań, by oferowane przez nas produkty były w pełni bezpieczne na wszystkich płaszczyznach. Dlatego nasze produkty posiadają szereg posiadają atesty i certyfikaty potwierdzające ich bezpieczeństwo, przyjazność środowisku naturalnemu i odporność ogniową.


Asortyment –

od lat współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami i najlepszymi producentami na terenie całej Europy. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór kompozytowych systemów tarasowych najbardziej uznanych europejskich producentów, takich jak Deceuninck, Twinson, Plastivan czy Werzalit. Oferujemy także systemy zabudowy drewnianej wykonane z najwyższej jakości gatunków drzew iglastych i egzotyczny – wśród nich znajdą Państwo takie rodzaje jak modrzew syberyjski, bangkirai, tatajuba czy garapa.


Zespół –

nawet najlepszy materiał i najbardziej innowacyjne technologie niewiele znaczą, bez doświadczonych specjalistów, pracujących z pasją i zaangażowaniem. Nasz zespół tworzą wysokiej klasy profesjonaliści, którzy dokładają wszelkich starań, by sprostać wszystkim wymaganiom naszych klientów. Jesteśmy otwarci na innowacyjne pomysły, nietypowe realizacje i wszelkie pytania – nasi specjaliści chętnie dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem, czego efekty widać w realizacjach – tarasach i elewacjach, obok których nie sposób przejść obojętnie.

Profesjonalny montaż
Profesjonalny montaż
Usługi montażu na terenie całej Polski

Jesteś zainteresowany naszymi produktami?
Skontaktuj się z nami.

ikona telefon 514 911 658