Deski kompozytowe to obecnie jedna z najczęściej wybieranych form wykańczania tarasów i balkonów. I nic dziwnego –

 

jak żaden inny materiał łączy bowiem w sobie wyjątkowo estetyczny wygląd, niezrównaną funkcjonalność i niezwykłą trwałość. Wszystko to sprawia, że tarasy wykonane z desek kompozytowych prezentują się równie dobrze, jak tradycyjne tarasy drewniane – znacznie jednak przewyższają je pod kątem praktyczności i bezpieczeństwa.

 

Wykonane z połączenia mączki drzewnej i polichlorku winylu deski kompozytowe cechują się wysoką odpornością na szereg niekorzystnych czynników, które degradująco wpływają na tradycyjne, drewniane deski tarasowe. Kompozyt odporny jest na niekorzystne warunki atmosferyczne, w tym promieniowanie UV czy opady oraz nie pęka pod wpływem mrozu i intensywnego nasłonecznienia. Istotnym aspektem kompozytowych desek tarasowych jest także fakt, że nie wymagają pracochłonnej pielęgnacji i konserwacji – nie trzeba ich olejować i impregnować, by zachowały wszystkie swoje właściwości.

 

Kompozytowe deski tarasowe to także wyjątkowe bezpieczeństwo i komfort użytkowania –

 

pozbawione sęków i drzazg nie stanowią zagrożenia nawet podczas chodzenia po nich na boso. Nie bez znaczenia jest także fakt, że nie nagrzewają się pod wpływem słońca, w chłodniejsze dni zapewniają z kolei przyjemne ciepło. Deski tarasowe wykazują także właściwości antypoślizgowe, co szczególnie istotne w przypadku wykorzystywania ich w okolicach basenu lub strefach o podwyższonej wilgotności.

Profesjonalny montaż
Profesjonalny montaż
Usługi montażu na terenie całej Polski

Jesteś zainteresowany naszymi produktami?
Skontaktuj się z nami.

ikona telefon 514 911 658