Taras na patio Realizacja tarasu na desce Twinson O-Terrace

Poniższej realizacji przyświecało kilka nadrzędnych celów:

taras miał łączyć w sobie maksymalne bezpieczeństwo i komfort użytkowania, efektowny, nawiązujący do naturalnego drewna wygląd oraz niewielkie wymagania pielęgnacyjne. Wszystkim powyższym założeniom udało się sprostać dzięki wykorzystaniu innowacyjnej deski tarasowej Twinson.

 

Newralgicznym punktem projektu była strefa basenowa, bezpośrednio połączona ze strefą relaksu – takie zagospodarowanie przestrzeni wymagało zastosowania rozwiązania, które będzie wodoodporne, antypoślizgowe oraz odporne na działanie wody basenowej i zawartej w niech chemii. Deska tarasowa Twinson spełnia wszystkie powyższe wymagania – dzięki połączeniu 50% miału drzewnego i 50% PVC, sprawdzi się świetnie w tego typu realizacjach. Ze względu na mocne nasłonecznienie powierzchni, istotne było także dobranie modelu, który odporny będzie na działanie niekorzystnych czynników, takich jak duża ekspozycja na promieniowanie UV, a także duży poziom wilgotności. Ważnym autem wybranej deski jest także fakt, że mimo dużego nasłonecznienia, deska kompozytowa Twinson nie nagrzewa się pod wpływem promieni słonecznych, całkowicie redukując ryzyko bolesnych poparzeń.

 

Deskę tarasową Twinson zastosowano także w dalszej części patio –

obudowano nią strefę z naturalnymi nasadzeniami. Tu także sprawdziły się antypoślizgowe właściwości deski tarasowej Twinson, która w tej części patio narażona jest na zwiększony poziom wilgotności, związany z podlewaniem roślin.

 

Inwestorom zależało na uzyskaniu maksymalnie naturalnego i estetycznego efektu przy jednoczesnym zminimalizowaniu wysiłków związanych z pielęgnacją – deski tarasowe Twinson nie wymagają olejowania i impregnacji, ich wygląd wiernie jednak odwzorowuje naturalne drewno.

Profesjonalny montaż
Profesjonalny montaż
Usługi montażu na terenie całej Polski

Jesteś zainteresowany naszymi produktami?
Skontaktuj się z nami.

ikona telefon 514 911 658