Masz pytania? Zadzwoń: +48 (94) 307 00 91
KONTAKT
telefon/fax:
+48 (94) 307 00 91

Turbiny Wiatrowe Pionowe

Pierwszym pytaniem jakie należy sobie zadać jest, czy zainstalowanie turbiny wiatrowej jest właściwym wyborem dla Ciebie. Umiejscowienie turbiny,  lokalizacja;  ma ogromne znaczenie przy podjęciu decyzji o zainstalowaniu system pozyskiwania energii z wiatru. Na szczęście ZGE oferuje pełną i bezkonkurencyjną pomocy w tej dziedzinie. 

Chociaż istnieje wiele źródeł, które pomagają oszacować lokalną prędkość wiatru, to musisz wiedzieć, iż wiatr znacznie się różni w małej skali i te źródeł informacji nie mogą być wystarczające dla podjęcia decyzji o konkretnej lokalizacji. Posiadamy wiele rozwiązań by pomóc Ci w podjęciu decyzji! Nasza pierwszą propozycją jest kontakt z naszą firmą. 

Nasi eksperci od lokalizacji i planowania, na co dzień zajmują się dostarczaniem niezbędnych informacji dotyczących warunków pogodowych w poszczególnych regionach i miejscowościach, oni będą w stanie zapewnić oszacowanie, ile energii turbina może dostarczyć. Pomogą w określeniu najlepszej lokalizacji na nieruchomości, czy to dach, wzniesienie itd. 
 
Chociaż wiatr był wykorzystywany przez wieki, to dopiero niedawno pojawiły się możliwości zastosowania go w nowoczesnych rozwiązań energetycznych. Wiele lat temu, energia wiatrowa często była wykorzystywane do pompowania wody ze studni, mielenia ziarna i jako siła napędowa fabryk włókienniczych. W ciągu ostatnich dwudziestu lat, postęp technologiczny sprawił iż w konstrukcji zmniejszono koszt energii wiatrowej o ponad 80 procent, co sprawiło że wiatr stał się najtańszą formą pozyskiwania energii odnawialnej. W 2008 pojawiły się projekty turbin nowej generacji, które zwiększyły moc i efektywność oraz zmniejszały emisję hałasu i zapewniały maksymalne bezpieczeństwo użytkowników. Nasz sukces doprowadził do nawiązania współpracy produktowej z General Electric i  wieloma wiodącymi producentami na świecie z segmentu energii odnawialnej.
 
 
Dlaczego pionowe turbiny wiatrowe?
Turbiny wiatrowe są zaprojektowane w celu wytworzenia energii w szerokim zakresie prędkości wiatru i warunków wiatrowych. Turbiny wiatrowe o pionowej osi obrotu poszły o krok dalej, wykorzystując w wiatry ze wszystkich stron jednocześnie. Turbiny wiatrowe ZGE są również bardzo ciche i prezentują się wyśmienicie nadając otoczeniu zapierający dech w piersiach widok.
 
Dlaczego wiatr?
Energia wiatru jest jednym z najbardziej atrakcyjnych zasobów odnawialnych. Zachęcamy do pozyskiwania czystej produkcji energii - w domu lub  w firmie. Pomożemy Ci w doborze odpowiedniego urządzenia, dzięki ekologicznej metodzie pozyskiwania energii możesz skorzystać z wielu programów dopłat i ulg. Zge turbiny wiatrowe są doskonałym wyborem dla miejskich i wiejskich klientów, deweloperów komercyjnych i domów mieszkalnych. Odwiedź nas aby dowiedzieć się więcej!
 
 
DLA INSTYTUCJI
Bezpośrednią pochodną rozwoju gospodarczego jest wzrost zapotrzebowania na energię...
DLA TELEKOMUNIKACJI
ZGE Telecom jest wiodącym na świecie systemem odnawialnej energii dla telekomunikacji
LOGO Zielona Grupa Energetyczna Copyright © 2020 Zielona Grupa Energetyczna

Start    Produkty i Usługi   O firmie   Kontakt

Zielona Grupa Energetyczna - oświetlenie uliczne led, fotowoltaika, turbiny wiatrowe pionowe,
farmy wiatrowe, zasilanie dla telekomunikacji, ładowanie samochodów...