Masz pytania? Zadzwoń: +48 (94) 307 00 91
Tu jesteś  >>  Strona główna  >>  O firmie

O firmie

Nasza firma poprzez jakość, terminowość oraz wąską specjalizację pretenduje do tego aby stać się  jednym z wiodących polskich dostawców usług i systemów w zakresie energetyki, sieci przesyłowych oraz instalacji do wytwarzania, dostarczania i użytkowania energii elektrycznej.
 
Wykonujemy stacje energetyczne wysokich napięć, rozdzielnie, linie kablowe i napowietrzne, wszelkie prace związane z konstrukcjami betonowymi, drogowymi wraz z usługami powiązanymi; opracowując niezbędną dokumentację i wykonując pełen zakres robót oraz próby pomontażowe. Nasi Klienci mogą liczyć na profesjonalizm i terminowość naszych usług.
 
Zdobyte doświadczenie, wyposażenie techniczne i stosowane nowoczesne metody pracy oraz systemy i narzędzia zarządzania, w tym zintegrowany system SAP R/3 i systemy zarządzania jakością i środowiskiem umożliwiają realizację każdego zadania w zakresie budowy sieci elektroenergetycznych.
 
Specjalizujemy się w budowie w zakresie EPC "pod klucz", stacji elektroenergetycznych wysokich i najwyższych napięć, a także linii kablowych i napowietrznych wysokich i najwyższych napięć oraz ich modernizacji i remontów. Ponadto wykonujemy jako podwykonawca poszczególne elementy budowy farm wiatrowych i fotowoltaicznych, przygotowujemy według projektu skomplikowane zbrojenia prefabrykowane, wykonujemy na zamówienie konstrukcje betonowe jako fundament pod wieże turbin wiatrowych, słupów elektroenergetycznych linii przesyłowych, konstrukcje budynków mieszkalnych, hal i dróg dojazdowych. 
 
Do naszych głównych klientów należą firmy z sektora elektroenergetycznego i budowlanego, przedsiębiorstwa energetyczne, duże przedsiębiorstwa przemysłowe oraz inni inwestorzy i realizatorzy zadań obejmujących elementy infrastruktury elektroenergetycznej i budowlanej. 
 
Zapraszamy do współpracy!                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   
  
KONTAKT
telefon/fax:
+48 (94) 307 00 91

DLA INSTYTUCJI
Bezpośrednią pochodną rozwoju gospodarczego jest wzrost zapotrzebowania na energię...
DLA KLIENTA INDYWIDUALNEGO
Zielona Grupa Energetyczna jest wykonawcą i administratorem instalacji...
LOGO Zielona Grupa Energetyczna Copyright © 2020 Zielona Grupa Energetyczna

Start    Produkty i Usługi   O firmie   Kontakt

Zielona Grupa Energetyczna - oświetlenie uliczne led, fotowoltaika, turbiny wiatrowe pionowe,
farmy wiatrowe, zasilanie dla telekomunikacji, ładowanie samochodów...